Виц на денот: Како Мујо купува кондоми?
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Возач 29-03-2020
ВОЗАЧИ 27-03-2020


Виц на денот: Како Мујо купува кондоми?

vic-na-denot-kako-mujo-kupuva-kondomi

На пат накај дома, Мујо поминувал покрај една аптека, па му текнало да купи кондоми. Уште од вратата влегол и викнал на аптекарката:

- Дајте ми еден куртон!

Продавачката прекорно го погледнала:

- Господине, постои и фин начин да го кажете ова!

Мујо се свртел, погледнал околу себе, го извадил пенисот на пултот па и рекол:

- Ве молам, дајте ми едно работно одело за господинов!

Би можело да ве интересира:

5 вицеви што ќе ви го разубават денот Зарем постои подобар начин за мамење насмевка од добар виц? Нашата мисија д...
Виц на денот: Кога си најлошиот и најдобриот маж истовремено Мажот се буди мамурен. Отвора очи, а на масичката гледа чаша вода и два Аспирини...
5 вицеви за 5 искрени насмевки Новопечените богаташи, полицајците и русокосите, секогаш ќе бидат забавна тема з...

Спонзорирани линкови: