Понеделнички маки големи
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Project Manager 24-01-2020
Чувар 24-01-2020


Понеделнички маки големи

Уште еден понеделник и почеток на уште една недела. Како се разбудивте утрово? Ви се исправува косата кога ќе го слушнете алармот? Добрата вест е што понеделник е само еднаш во неделата. 

Еве како најчесто изгледа едно понеделничко утро:

1. Кога ќе паднете од креветот

ponedelnicki-maki-golemi-1


2. Фацата кога ќе сфатите дека сте го исклучиле алармот и сте продолжиле да спиете

ponedelnicki-maki-golemi-2


3. Кога ќе се сетите дека викендот завршил

ponedelnicki-maki-golemi-3


4. Кога сте на врата и ќе ви текне дека сте заборавиле нешто

ponedelnicki-maki-golemi-4

Уште 4 на следната страна...Би можело да ве интересира:

„Добрата сопруга секогаш си го знае нејзиното место“ - Прирачник од 1955 година за добра домаќинка Фасцинантно е кога дознаваме како луѓето живееле порано, особено кога откриваме ...
Кога очекувањата и реалноста нема да се совпаднат... (фото) Понекогаш, реалноста не изгледа онака како што сме очекувале. На пример, тоа нај...
Фото докази дека мрзливоста може да биде почеток на генијални идеи Мрзливоста е лоша работа, но понекогаш, кај некои луѓе, може да поттикне бујна и...