Виц на денот: Кој слуша најдобро?
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Референт 23-08-2019


Виц на денот: Кој слуша најдобро?

vic-na-denot-koj-slusa-najdobro

Чак Норис, Супермен и Брус Ли се натпреварувале кој најдобро слуша.

Почнал Супермен и вика:

- Спијам јас една вечер и почнав да слушам чудни звуци. Одам во едната соба - нема ништо, одам во другата соба и што да видам - пајакот фатил плете пајажина!

На тоа Брус Ли му враќа:

- Ништо не е тоа. И јас една вечер спијам и нешто шушка, тропа, чудни звуци ми се слушаат, И станав да видам што е работата. Одам во едната соба нема ништо, одам во другата соба нема ништо, одам во ВЦ и што да видам чешмата почнала да фаќа ‘рѓа.

Доаѓа редот на Чак Норис:

- Пфф… тоа ништо не е. Јас една вечер спијам и исто почна нешто да тропа, да испушта некои силни звуци и станав да проверам што е. Одам во едната соба ништо, одам во другата соба ништо, во ВЦ ништо. Се враќам во спалната отворам шифоњерот и што да видам - капутот ми излегува од мода!

Би можело да ве интересира:

„Нема ништо посекси од маж во нечиста униформа“ - жена предизвика лави... Нејзиниот твит стана вирален хит, а мажи позираа специјално за неа во униформа н...
Најлудите нешта што мозокот ги прави кога е вклучен на „автопилот“ Иако нашите мозоци се многу моќни и развиени, некогаш се однесуваат како да имаа...
Момци споделуваат машки тајни за кои девојките воопшто немаат идеја Машките тајни се мистерија, нешто слично како чудовиштето од Лох Нес и се многу ...