Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Графичар 08-02-2023
Технолог 08-02-2023


Напален тетовец - немој не ме радуј !!!

play-povekjeТелефонски разговор на еден напален тетовец и девојка. Видете зошто станаа толку познати фразите „немој не ме радуј“ и „исунчај га кокошката“....

 

 

 

 

{play}images/stories/media/napalen_tetoec.mp3{/play}
Клик на плеј и уживај Cool

 

 

Би можело да ве интересира:

Смешни фото-докази дека родителите имаат многу љубов, но и челични нерви за нивните деца Само родителите се свесни дека за грижа за мали деца е потребна љубов, а уште по...
Високи луѓе кои си имаат проблем со работите во околината, споделуваат фотки од нивното секојдневие Животот на високите луѓе воопшто не им е лесен и секојдневно се соочуваат со сит...
Смешни фотки кои покажуваат зошто треба да бидете внимателни кога купувате онлајн Погрешни димензии, продукти кои не ни личат на она што сте го виделе онлајн, пог...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg