Десет Анти McDonalds фотографии

mcd-povekjeЗа сите оние што се против џанк фуд. За сите оние кои го мразат мек доналдс и сметаат дека сендвичите не ги бива за ништо освен да ве здебелат и наполнат со...

 

 

...штетна храна...

 

anti-mcdonalds1

anti-mcdonalds2

anti-mcdonalds3

anti-mcdonalds4

anti-mcdonalds5

anti-mcdonalds6

anti-mcdonalds7

anti-mcdonalds8

anti-mcdonalds9

anti-mcdonalds10

Би можело да ве интересира:

„Кој прв ќе прозбори“ - 5 вицеви за брачни парови што ќе ве насмеат до солзи Добрите вицови служат за да ве насмеат, да ви го подобрат расположението и секак...
Смешна фото-компилација: Неуспешни обиди за правење и декорирање торти Професионалците можат да направат вистински ремек-дела со торти, но тие ги усовр...
Хит објава во која мрзеливите ќе се пронајдат - кој е одговорот? На социјалните мрежи кружи шеговита објава на тема спортување, а на чиј одговор ...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg