Дневна доза сеир: Неуспешни тетоважи
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Возач 29-03-2020
ВОЗАЧИ 27-03-2020


Дневна доза сеир: Неуспешни тетоважи

Нема ништо лошо во тоа да се посмеете на туѓа сметка и да се утешите дека лошите работи не ви се случуваат само вам.

dnevna-doza-seir-neuspesni-tetovazi-001.jpg

На пример, овие луѓе сами си ја барале бељата.

Дали заради непроверен тату артист или сепак од невнимание или можеби под дејство на алкохол, тетоважите ќе им останат болна тема доживотно.

Најсмешните утки со неуспешни тетоважи:

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Работи кои сите ги правевме пред 10 години, а денес не би ги повториле Лоши филтри за фотки, смешни пози и однесувања – од кои работи денес се срамиме,...
„Добрата сопруга секогаш си го знае нејзиното место“ - Прирачник од 1955 година за добра домаќинка Фасцинантно е кога дознаваме како луѓето живееле порано, особено кога откриваме ...
Комични илустрации: Пијана вечер - како се однесуваме, а како мислиме дека се однесуваме Секој од нас барем еднаш во животот имал толку пијана вечер на која што не сака ...

Спонзорирани линкови: