Луѓе кои се премногу несреќни за да имаат добар одмор (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Giro prodavac 22-04-2019
Столар 22-04-2019


Луѓе кои се премногу несреќни за да имаат добар одмор (фото)

Колку пати ви се случило да го спакувате куферот, да го земете пасошот и билетите, да излезете од дома и уште да мислите дека нешто сте заборавиле или дека нешто ќе тргне наопаку?

lugje-koi-se-premnogu-nesrekjni-za-da-imaat-dobar-odmor-foto-01.jpg

За среќа, многупати тоа е само нормална параноја и сè поминува во најдобар ред, но не и за овие луѓе.

Некои луѓе едноставно немаат толку многу среќа за нивниот одмор да помине барем добар, ако не совршен.

Тие знаат да се пошегуваат на своја сметка и си ја споделиле маката на социјалните мрежи:

М. М. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

15 луѓе кои имаат полош ден од вашиот (фото) Веројатно е малку злобно, но кога мислите дека денот ви тргнал на лошо, секогаш ...
10 луѓе кои сигурно имаат полош ден од вашиот (фото) Сите понекогаш имаме лоши денови кога се соочуваме со работи за кои помислуваме ...
Луѓе кои живеат по свои правила без да се грижат за туѓото мислење (фо... Некои луѓе едноставно се родени за да ги прекршуваат правилата и не се одредени ...