Брутални мемиња на тема #10YearChallenge, кои ќе ви бидат интересни дури и да ви е дојдено преку глава
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Фризеркa 28-05-2020


Брутални мемиња на тема #10YearChallenge, кои ќе ви бидат интересни дури и да ви е дојдено преку глава

Ако барем еднаш се логиравте на Инстаграм во последниве 3-4 дена, сигурно го забележавте преплавувањето со фотките со хаштаг #10YearChallenge.

brutalni-meminja-na-tema-10-year-challenge-koi-ke-vi-bidat-interesni-duri-i-da-vi-e-dojdeno-preku-glava-001_630x340.jpg

Сигурно барем еднаш искоментиравте „аман веќе, до кога ќе трае?“

Иако го немаме одговорот на тоа прашање, имаме мала утеха со селекција на брутално искрени мемиња кои ќе ги намеат дури и најголемите противници на виралните трендови.

Подготвени за поинаков #10YearChallenge?

brutalni meminja na tema 10 year challenge koi ke vi bidat interesni duri i da vi e dojdeno preku glava 2

brutalni meminja na tema 10 year challenge koi ke vi bidat interesni duri i da vi e dojdeno preku glava 4

brutalni meminja na tema 10 year challenge koi ke vi bidat interesni duri i da vi e dojdeno preku glava 1

brutalni meminja na tema 10 year challenge koi ke vi bidat interesni duri i da vi e dojdeno preku glava 5

brutalni meminja na tema 10 year challenge koi ke vi bidat interesni duri i da vi e dojdeno preku glava 6

Продолжува на следна страна...Би можело да ве интересира:

10 смешни, но вистинити разлики меѓу мажите и жените Речиси и да не постои маж или жена кој/а нема да се насмевне уште на прво читање...
Кога не го почитуваш правилото „три пати мери, еднаш сечи“... (фото) На сите ни се случуваат грешки во работата и тоа не е ништо страшно сѐ додека не...
10 луѓе кои сигурно имаат полош ден од вашиот (фото) Сите понекогаш имаме лоши денови кога се соочуваме со работи за кои помислуваме ...

Спонзорирани линкови: