Најужасните невестински фустани кои ќе го уплашат секој младоженец (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Doktor 03-06-2020


Најужасните невестински фустани кои ќе го уплашат секој младоженец (фото)

За време на свадбите, една од работите во која сите очи се вперени е, секако, фустанот на невестата.

Najuzasnite-nevestinski-fustani-01.jpg

Желбата да се биде што понеобичен и поуникатен, најчесто нè води до погрешни модни избори. Овие невести го докажуваат токму тоа. Нивните фустани покажуваат колку е тенка границата помеѓу смешното и бизарното.

Погледнете ги најужасните невестински фустани од кои би побегнал секој младоженец:

(О)Милена | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Фустани кои повеќе личат на чипс, нервозен гуштер, украсна хартија... Ако нешто научивме од крајот на 2016-та и почетокот на 2017-та, тоа е дека сè им...
Луѓе на кои очигледно местото не им е во кујна (фото) Кога се работи за готвење, некои луѓе имаат природен талент... за катастрофи во ...
Велигденски „направи сам“ обиди кои завршиле неславно (фото) По некое правило, идеите за Велигден претежно ги собираме од интернет фотки и мр...

Спонзорирани линкови: