Дневна доза хумор - Како позираат Русите? (фото)


Дневна доза хумор - Како позираат Русите? (фото)

Она што тие мислат дека е гламурозно и секси, од страна е само уште една причина за хистерично смеење и неверување – издвојуваме најсмешна колекција со фотки.

dnevna-doza-smeenje-kako-poziraat-rusite-foto-01.jpg

Русите секогаш имаат бујна имагинација за снимање луди видеа и правење откачени фотки, но некогаш навистина одат предалеку.

Следниве фотки ќе ве остават во неверување, но ќе мора да разберете и да им простите...

Дневна доза хистерично смеење инспирирано од руски домашни фотосесии:

М. М. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Фото докази дека мрзливоста може да биде почеток на генијални идеи Мрзливоста е лоша работа, но понекогаш, кај некои луѓе, може да поттикне бујна и...
11 фото докази дека некои луѓе заслужено го имаат прекарот „баксуз“ Животот не е воопшто лесен, но некои луѓе, немаат ниту малку среќа и секој нивни...
Родители на кои им е потребен одмор повеќе од било кој друг (фото) Ако мислите дека веќе ви е доста од сè и заслужувате одмор, сетете се како им е ...