18+ креативност на Твитер: Што можеш да кажеш за време на секс и во автобус на ЈСП?


18+ креативност на Твитер: Што можеш да кажеш за време на секс и во автобус на ЈСП?

Од вчера Твитер е преплавен со 18+ идеи кои би можеле да важат во две тотално различни ситуации – за време на секс и за време на возење во ЈСП автобус.

18-kreativnost-na-tviter-sto-mozes-da-kazes-za-vreme-na-seks-i-vo-avtobus-na-jsp-001.jpg

Мислите дека не постојат реченици кои може да ги искористите и во двете ситуации?

Твитерџиите веќе работат со полна пареа да ве убедат во спротивното:

https://twitter.com/vestacka_ljubov/status/1201559811931987968

https://twitter.com/milka_oreo88/status/1201564757368672257

Продолжуваат на следна страна...Би можело да ве интересира:

„Сум немала секс само со тој што го мрзело да праша... Да, ќе се мажам!“ Слободан 32 години, имал секс со 2 девојки, во животот вкупно има испиено полови...
Мора да бакнете многу жаби пред да го пронајдете принцот - 25 Марфиеви еротски закони Сè што би можело да тргне наопаку, ќе се случи. Марфиевите „закони“ се секогаш и...
Ситуации кои секој човек на планетава ги мрази најмногу на свет Постојат такви ситуации кога не знаете каде да се обратите, зарем не? 14 маки шт...

Спонзорирани линкови:

Најчитани неделава