Хумор во време на корона: Каков исход ќе има овој карантин за вас?
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Возач 29-03-2020
ВОЗАЧИ 27-03-2020


Хумор во време на корона: Каков исход ќе има овој карантин за вас?

humor-vo-vreme-na-korona-kakov-ishod-kje-ima-ovoj-karantin-za-vas-01.jpg

Ситуацијата периодов е сериозна, но тоа не значи дека треба да заборавиме да се смееме.

Ајде да се пошегуваме на своја сметка... Што мислите каков исход ќе има овој карантин за вас?

Која опција од горенаведените ќе ја изберете?

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Вирално видео: Шетање на куче од тераса при карантин поради корона Бабичка го има најдобриот изум како да го прошетате кучето дури и кога сте во са...
„Ќе ви викнам милиција“, диџејот и други соседи од пеколот Луѓето кои живеат во зграда, веројатно ќе препознаат најмалку еден од своите сос...
Дневна доза хумор: Што сѐ прават луѓето од досада во изолација? (фото) За многумина не е лесно тоа што периодов мора да бидат дома за да се спречи шире...