Хумор во време на корона: Каков исход ќе има овој карантин за вас?

humor-vo-vreme-na-korona-kakov-ishod-kje-ima-ovoj-karantin-za-vas-01.jpg

Ситуацијата периодов е сериозна, но тоа не значи дека треба да заборавиме да се смееме.

Ајде да се пошегуваме на своја сметка... Што мислите каков исход ќе има овој карантин за вас?

Која опција од горенаведените ќе ја изберете?

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

„За што сè морав да ѝ се извинам на сопругата“: Маж стана хит на ТикТок со хумористичните видеа „Морав да ѝ се извинам на сопругата бидејќи направив врева кога сопнав, а еднаш ...
11 фотки од иронични луѓе со смисла за хумор, без кои животот би бил здодевен Ако сте од оние луѓе на кои денот не може да им помине без блага доза иронија и ...
Парови за кои не е јасно како сѐ уште се во брак или врска (втор дел) Не е лесно кога треба да ги трпите навиките на партнерот за да го одржите мирот ...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg