Играње X-O со мачката: Смешни видеа што прават луѓето во самоизолација


Играње X-O со мачката: Смешни видеа што прават луѓето во самоизолација

Играње пинг-понг преку прозорец и уште забавни видеа на Твитер за животот во карантин.

igranje-x-o-so-machkata-smeshni-videa-shto-pravat-lugjeto-vo-samoizolacija-01.jpg

Луѓето од целиот свет периодов се присилени да останат дома со една заедничка цел - да спречиме ширење на вирусот и што побрзо да заврши оваа ситуација.

Но, што да правите дома кога ќе завршите со работните обврски и кога ќе ги изгледате сите серии?

Твитер заедницата на шеговиот начин покажува на какви работи ве тера карантинот:

https://twitter.com/tzukika/status/1238864756523614208?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1238864756523614208&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.cosmo.ru%2Flifestyle%2Fstil-zhizni%2Fchem-lyudi-zanimayutsya-na-karantine-samye-smeshnye-korotkie-video%2F

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Смешни фотки во вистински момент: 13 деца кои прерано се соочиле со суровата реалност Возрасните многу често се жалат за тешките и лоши денови и за суровата реалност ...
Дневна доза хумор: Што сѐ прават луѓето од досада во изолација? (фото) За многумина не е лесно тоа што периодов мора да бидат дома за да се спречи шире...
Најсмешните вицеви за Трпана, Трпе и малиот Трпе Доколку имавте тешка и напорна недела и потребна ви е доза смеа, предлагаме да с...

Најчитани неделава