Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Графичар 08-02-2023
Технолог 08-02-2023


Коронавирус или моронавирус? Смешни илустрации за сите што натрупаа резерви на тоалет хартија (фото)

Доколку мислевте дека јануари е најдолгиот месец во годината, март ги надмина сите наши очекувања. Конечно е зад нас.

Smesni-ilustracii-za-rezervite-na-toaletna-hartija-01.jpg

Март ќе го запаметиме како месецот од 2020 година кога беше прогласена глобалната пандемија на корона вирусот, како и безумното купување производи од продавниците и супермаркетите.

А, најголемите резерви? Се разбира, тоалетната хартија.

Погледнете ги следните илустрации и насмејте се:

Smesni-ilustracii-za-rezervite-na-toaletna-hartija (1).jpg

Smesni-ilustracii-za-rezervite-na-toaletna-hartija (2).jpg

Smesni-ilustracii-za-rezervite-na-toaletna-hartija (3).jpg

Smesni-ilustracii-za-rezervite-na-toaletna-hartija (4).jpg

Smesni-ilustracii-za-rezervite-na-toaletna-hartija (5).jpg

Smesni-ilustracii-za-rezervite-na-toaletna-hartija (6).jpg

(О)Милена | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Безобразни вицеви што ќе ве насмеат до солзи и ќе сакате да ги споделите со избрано друштво (18+) Ви се случило да се срамите кога читате некои вицеви? Некои од овие вицеви помал...
„Кој прв ќе прозбори“ - 5 вицеви за брачни парови што ќе ве насмеат до солзи Добрите вицови служат за да ве насмеат, да ви го подобрат расположението и секак...
15 мрачни шеги на сметка на свекрвите (на кои снаите слатко ќе се насмеат) Синот ѝ се јавил на мајка му: „Се скарав со жена ми, доаѓам на некој ден кај вас...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg