Мажот: „Во карантин барем нема да трошиме пари“ – Жената: „Клик, додади во кошничка!“
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Doktor 03-06-2020


Мажот: „Во карантин барем нема да трошиме пари“ – Жената: „Клик, додади во кошничка!“

Сигурно не сте исклучокот, туку дел од мнозинството кое постојано се прашува: Има ли крај на лудилово? Добрата вест е дека не сте единствените. Не сте сами кога станува збор за нервозата, паниката и изолираноста во сопствениот дом.

Mazot-vo-karantin-barem-nema-da-trosime-pari-01.jpg

Луѓето со деца се прашуваат како изгледа самоизолацијата без нив. Дали може да си ги изедете грицките сами, на раат?

 Други пак се жалат на онлајн нарачките, пакетот треба да стигне во среда, само кој ден е тоа? Немаме поим, се изгубивме во датумите и деновите.

Погледнете ги следните комични ситуации со кои се соочуваме секојдневно:

Mazot-vo-karantin-barem-nema-da-trosime-pari (15).jpg

Mazot-vo-karantin-barem-nema-da-trosime-pari (14).jpg

Mazot-vo-karantin-barem-nema-da-trosime-pari (13).jpg

Mazot-vo-karantin-barem-nema-da-trosime-pari (12).jpg

Mazot-vo-karantin-barem-nema-da-trosime-pari (11).jpg

Mazot-vo-karantin-barem-nema-da-trosime-pari (10).jpg

Mazot-vo-karantin-barem-nema-da-trosime-pari (9).jpg

Mazot-vo-karantin-barem-nema-da-trosime-pari (8).jpg

Продолжува на следната страна...Би можело да ве интересира:

„Ќе ви викнам милиција“, диџејот и други соседи од пеколот Луѓето кои живеат во зграда, веројатно ќе препознаат најмалку еден од своите сос...
„Добрата сопруга секогаш си го знае нејзиното место“ - Прирачник од 1955 година за добра домаќинка Фасцинантно е кога дознаваме како луѓето живееле порано, особено кога откриваме ...
Тетката со книга, набилданиот, моделот: 10 ликови кои ќе ги сретнете на плажа За некого одмарање на плажа, за некого пијанчење во бар. Полека но сигурно се бл...

Спонзорирани линкови:

Најчитани неделава