Парови за кои не е јасно како сѐ уште се во брак (фото)


Парови за кои не е јасно како сѐ уште се во брак (фото)

Некои луѓе едноставно имаат челични нерви што можат да истрпат работи од партнерите, кои вообичаено им одат на нерви.

11-modni-trendovi-vo-razlichni-zemji-od-svetot-koi-nie-kje-gi-dozhiveeme-kako-kulturen-shok-01.jpg

Што е она што вас најмногу ве нервира кај партнерот, а сепак тој секојдневно го повторува?

Во продолжение следи колекција од луѓе кои споделуваат ситуации кои ги затекнуваат во домот, а за кои е заслужен нивниот партнер.

Нема објаснување како по ова уште се во брак (секако, се шегуваме):

„Како маж ми го полни компјутерот“

8-parovi-za-koi-ne-e-jasno-kako-se-ushte-vo-brak-foto-02.jpg

„Жена ми сака ризици“

8-parovi-za-koi-ne-e-jasno-kako-se-ushte-vo-brak-foto-03.jpg

„Секогаш мислам дека мајонезот мувлосал, но не, тоа е мојот маж кој мацнува со чипсот во пакувањето“

8-parovi-za-koi-ne-e-jasno-kako-se-ushte-vo-brak-foto-04.jpg

„Вака маж ми го враќа млекото во фрижидер“

8-parovi-za-koi-ne-e-jasno-kako-se-ushte-vo-brak-foto-05.jpg

Уште 4 ситуации на следната страна...Би можело да ве интересира:

15 луѓе кои имаат полош ден од вашиот (фото) Веројатно е малку злобно, но кога мислите дека денот ви тргнал на лошо, секогаш ...
10 луѓе кои сигурно имаат полош ден од вашиот (фото) Сите понекогаш имаме лоши денови кога се соочуваме со работи за кои помислуваме ...
Ситуации кои ни одат на нерви исто колку кога ќе згазиме на ЛЕГО коцка со боса нога (фото) Некои ситуации едноставно ја имаат моќта во секунда да ви го сменат расположение...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg