Фотки што ќе ве изнервираат: Ужасни патници во авион кои мислат само за себе

Луѓе кои гледаат филмови без слушалки, па и луѓе кои јадат варени јајца во авионот – сте се соочиле со некој ваков патник?

fotki-shto-kje-ve-iznerviraat-uzhasni-patnici-vo-avion-koi-mislat-samo-za-sebe-01.jpg

Кога патуваме со наше возило, можеме да правиме што сакаме. Но, кога патуваме со автобус, авион и генерално со други луѓе, мора да ги земеме предвид сите околу нас.

За жал, некои луѓе се едноставно себични и не им е гајле што околу нив има и други.

Неколку луѓе споделуваат фотки од ужасни патници во авион кои сигурно ќе ве изнервираат:

„Како може некои луѓе да го направат ова? Не ми се верува колку не ги почитуваат другите“.

fotki-shto-kje-ve-iznerviraat-uzhasni-patnici-vo-avion-koi-mislat-samo-za-sebe-02.jpg

„Во ред е, секако не планирав да гледам ништо“.

fotki-shto-kje-ve-iznerviraat-uzhasni-patnici-vo-avion-koi-mislat-samo-za-sebe-03.jpg

„Девојката јадеше ф’стаци и ги фрлаше лушпите на подот“.

fotki-shto-kje-ve-iznerviraat-uzhasni-patnici-vo-avion-koi-mislat-samo-za-sebe-04.jpg

„Денешниот лет ми беше кошмар“.

fotki-shto-kje-ve-iznerviraat-uzhasni-patnici-vo-avion-koi-mislat-samo-za-sebe-05.jpg

„На лет од Сиетл до Њујорк. Моето седиште е во средината, а децата не се мои“.

fotki-shto-kje-ve-iznerviraat-uzhasni-patnici-vo-avion-koi-mislat-samo-za-sebe-06.jpg

„Мајка споделува креативен трик со кои ќе ги занимавате децата додека летате“.

fotki-shto-kje-ve-iznerviraat-uzhasni-patnici-vo-avion-koi-mislat-samo-za-sebe-07.jpg

„Цела вечер си гледаше со гласен звук. Ми рече немал слушалки“.

fotki-shto-kje-ve-iznerviraat-uzhasni-patnici-vo-avion-koi-mislat-samo-za-sebe-08.jpg

Продолжува на следната страница...Би можело да ве интересира:

12 работи за кои жените веќе немаат нерви кога ќе наполнат 30 години Лоша храна и пијалаци – ако во 20-тите се трпеле евтини јадења и пијалаци, по 30...
Бојадисајте ги велигденските јајца без хаос: Техника со ориз со која ќе се забавуваат и најмалите Бојосувањето јајца за Велигден може да биде вистински стрес ако имате мали деца ...
13 фото-докази дека на некои луѓе сè во животот мора да им е како под конец Јаткасти плодови идеално подредени во посебна тегла, јајца наредени според нијан...
Киви без семки и уште 8 навидум обични продукти од кои луѓето се изненадиле кога ги виделе Јајце без жолчка, тиква која 6 месеци изгледа исто без никакви промени – секојдн...
Низ илустрации: Видови токсични луѓе кои не ви требаат во животот Луѓе кои постојано се жалат, но и луѓе кои постојано бараат услуги – кои токсичн...
Луѓе кои биле нападнати од сериски убијци и се спасиле Тед Банди е еден од најпознатите сериски убијци одговорен за смртта на над 30 же...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg