На плажа на -27C?!
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
монтер 18-01-2022


На плажа на -27C?!

na-plaza-na-27c-povekjeВи студи? Епа во соседна Србија е уште поладно. Особено во северниот дел каде е сместен и Нови Сад. Но, оваа група новосаѓани решила на -27...


...степени Целзиусови да се сонча на плажа.

Купачи, чорапи и чизми и секако додатна опрема кофички за правење кули од снег наместо од песок.Eek

na-plaza-na-27c-1

na-plaza-na-27c-2

na-plaza-na-27c-3

na-plaza-na-27c-4

na-plaza-na-27c-5

na-plaza-na-27c-6

na-plaza-na-27c-7

na-plaza-na-27c-8

Би можело да ве интересира:

Еден магичен трик како да направите хејтерите да ве сакаат Хејтерите се нормален дел од животот, не е возможно сите да ве сакаат, особено а...
Како спиењето до партнерот може да се претвори во невозможна мисија? На филмовите е толку едноставно, партнерите заспиваат прегрнати, цела ноќ остану...
Во Јапонија се чисти домот, во Италија се фрлаат стари предмети од прозорец – Невообичаени традиции ... Во Јапонија пред доаѓањето на Нова година семејството се вклучува во ритуално чи...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg