На плажа на -27C?!

na-plaza-na-27c-povekjeВи студи? Епа во соседна Србија е уште поладно. Особено во северниот дел каде е сместен и Нови Сад. Но, оваа група новосаѓани решила на -27...


...степени Целзиусови да се сонча на плажа.

Купачи, чорапи и чизми и секако додатна опрема кофички за правење кули од снег наместо од песок.Eek

na-plaza-na-27c-1

na-plaza-na-27c-2

na-plaza-na-27c-3

na-plaza-na-27c-4

na-plaza-na-27c-5

na-plaza-na-27c-6

na-plaza-na-27c-7

na-plaza-na-27c-8

Би можело да ве интересира:

Со помош на трик земал 100.000 долари во „Кој сака да биде милионер“ без да ги знае точните одговори... „Јас не ги добив парите, туку ги заработив“ – велеше контроверзниот Австралиец к...
Комбе за донирање крв и уште 16 интересни изуми и сцени од секојдневието во Израел Знаевте ли дека во Израел можете да си купите чоколадо во хартиена торбичка, но ...
10 работи кои жените ги прават, а никогаш нема да им ги признаат на мажите Одат во тоалет заедно со другарките, кога се сами понекогаш се случува да мократ...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg