Ногата на Анџелина
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


Ногата на Анџелина

nogata-na-angelina-povekjeК-15 би отпеале „шо мислеше, шо мислеше“, ама веројатно ни самата Џоли нема да знае да им одговори. Во секој случај Анѓа сама си го бараше и си го доби...


...- светот повеќе ја коментира смешната поза отколку нејзиното режисерско и сценаристичко првенче „Во земјата на крв и мед“. Можеби тоа и била намерата? :)

nogata-na-angelina-1

nogata-na-angelina-2

nogata-na-angelina-3

nogata-na-angelina-7

nogata-na-angelina-4

nogata-na-angelina-5

nogata-na-angelina-8

nogata-na-angelina-9

nogata-na-angelina-10

nogata-na-angelina-12

nogata-na-angelina-13

nogata-na-angelina-14

nogata-na-angelina-15

nogata-na-angelina-16

nogata-na-angelina-17

nogata-na-angelina-18

nogata-na-angelina-19

nogata-na-angelina-20

nogata-na-angelina-21

nogata-na-angelina-22

nogata-na-angelina-23

nogata-na-angelina-24

 

Би можело да ве интересира:

Едноставен метод од Питагора што ќе ви ја подобри меморијата Доволно ги вежбавте нозете, рацете и стомакот, време е да го повежбате мозокот, ...
Фотограф ја слика флуоресцентноста на цвеќињата Наизглед нема ништо посебно во изборот на предметите што овој фотограф ги избира...
11 факти кои жените не ги знаат за своето тело Ниту еден човек не знае сè и постојано има нешто ново да учи за себе. Ова како в...