Направи сам: Уникатни новогодишни лампиони
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


Направи сам: Уникатни новогодишни лампиони

Доколку сè уште се занимавате со декорациите низ домот или пак сакате да подарите нешто интересно на вашите најблиски, уникатните новогодишни лампиони се вистинскиот избор.

napravi-sam-unikatni-novogodisni-lampioni-01

Надополнете ја вашата новогодишна елка со малку поинакви, единствени украси. Искористете ги сите материјали кои ги имате во вашиот дом, од светкава прашина  до шарени боички, материјали и кончиња.

Исто така можете да ги спакувате во интересна новогодишна кутија и да ги изненадите вашите пријатели и најблиските во семејството.

Ова се неколкуте едноставни идеи кои нас најмногу ни се допаднаа.

napravi-sam-unikatni-novogodisni-lampioni-1

napravi-sam-unikatni-novogodisni-lampioni-2

napravi-sam-unikatni-novogodisni-lampioni-3

napravi-sam-unikatni-novogodisni-lampioni-4

napravi-sam-unikatni-novogodisni-lampioni-5

napravi-sam-unikatni-novogodisni-lampioni-6

napravi-sam-unikatni-novogodisni-lampioni-7

Би можело да ве интересира:

Низ илустрации: Животот на „ноќните птици“ Луѓето кои се карактеризираат како „ноќни птици“ се луѓе кои имаат повеќе енерги...
Низ илустрации: Проблемите кои ги имаме само во лето Нема кој не сака лето. Или не? Летото е супер, сè додека сонцето не почне да гор...
Низ илустрации: Убавините кога живееш сам (втор дел) Сами одлучувате каде и како ќе јадете, кога и како ќе работите, ќе одмарате без ...

Најчитани неделава