Како реагираше Џенифер Анистон на разводот на Пит и Џоли?


Како реагираше Џенифер Анистон на разводот на Пит и Џоли?

Веста на денот, годината, ако не и деценијата, веќе сигурно ја знаете - Џоли и Пит се разведуваат.

kako-reagirase-jennifer-aniston-na-razvodot-na-pit-i-jolie-001.jpg

За деталите сè уште се шпекулира, а додека едни се опседнати со тоа што Џоли и Пит ни ја уништија вербата дека љубовта постои, други решија да се фокусираат на Џенифер Анистон и кармата.

Како реагираше Џенифер Анистон на веста за разводот? Веројатно вака:

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Годината на раѓање открива тајни за вашето минато и иднина Сигурно некогаш сте имале моменти кога сте се запрашале дали сте постоеле во нек...
10 ситуации во кои сите реагираме погрешно Дали ги миете забите веднаш после јадење? А, дали ја навалувате главата наназад ...
Денот кога престанав да се грижам за сѐ е денот кога започнав среќен живот Велат дека времето што ќе го минеш во уживање не е изгубено време и ова е најгол...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg