30 фотки кои ќе ви дадат идеи како да го прославите доаѓањето на есента
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Референт 24-04-2019
Возач 24-04-2019
Монтажер 24-04-2019


30 фотки кои ќе ви дадат идеи како да го прославите доаѓањето на есента

Речиси несвесно, од ден на ден, со мали ритуали, почнавме да го поздравуваме доаѓањето на есента.

30-fotki-koi-ke-vi-dadat-idei-kako-da-go-proslavite-doagjanjeto-na-esenta-001.jpg

Жолтите листови по градскиот асфалт и нешто пониските температури се првата најава дека доаѓа времето на есента.

Па, кога ќе се стоплите во омилениот мек џемпер и за првпат ќе ги облечете топлите ниски чизмички, има еден куп активности кои може да ги правите под отворено небо.

Вклучете многу есенски ароми, вкусови, топли чаеви и кафиња, соберете ги пријателите на куп и иницирајте некоја активност.

Есенските фотки во продолжение нека ви бидат инспирација за идеи:

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

15 фотки направени во вистински момент Оние кои сакаат да „ловат“ добри кадри знаат колку е тешко да се направи совршен...
13 грешки во 30-тите за кои ќе се каете потоа За што ќе се каете кога ќе имате 50 или 60 години? Дали за парчињата облека што ...
Воз само за жени, танцувачко шоу со роботи: 12 работи кои ќе ги доживе... Од гледање на сумо борби до патување со неверојатно брзи возови, Јапонија нуди у...