15 кул работи кои може да си ги порачате од Али Експрес пред новогодишните и божиќните празници


15 кул работи кои може да си ги порачате од Али Експрес пред новогодишните и божиќните празници

Некои се радуваат уште отсега, други превртуваат со очите, но предновогодишната и божиќната атмосфера е дефинитивно нешто кое не можете да го избегнете.

15-kul-raboti-koi-moze-da-si-gi-poracate-od-Ali-Eskpres-01.jpg

Доколку сте љубител на китење и необични и интересни работи за домот обоени со новогодишна тематика, Али Експрес е дефинитивно вистинското виртуелно место за пазарење.

Ова се само дел од многуте кул работи кои може да ги најдете на сајтот и да си го обоите домот со среќа:

Џемперчиња за шолјите

15-kul-raboti-koi-moze-da-si-gi-poracate-od-Ali-Eskpres (12).jpg

Футроли за прибор

15-kul-raboti-koi-moze-da-si-gi-poracate-od-Ali-Eskpres (9).jpg

Висечки светилки во облик на штипки за закачување фотки

15-kul-raboti-koi-moze-da-si-gi-poracate-od-Ali-Eskpres (7).jpg

Комплет за тоалетот

15-kul-raboti-koi-moze-da-si-gi-poracate-od-Ali-Eskpres (6).jpg

Лед светлечка декоративна гранка

15-kul-raboti-koi-moze-da-si-gi-poracate-od-Ali-Eskpres (14).jpg

Перничиња со новогодишни мотиви и пораки

15-kul-raboti-koi-moze-da-si-gi-poracate-od-Ali-Eskpres (1).jpg

Свеќник-вртелешка

15-kul-raboti-koi-moze-da-si-gi-poracate-od-Ali-Eskpres (10).jpg

Продолжува на следната страна...Би можело да ве интересира:

Изглед, семејство, минато: 9 работи од кои не треба да се срамите во животот Во денешно време, луѓето се станати премногу зависни од мислењето на другите.&nb...
20 работи од кои треба да се откажете веднаш Зошто ни е толку тешко да се откажеме? Откажувањето не секогаш значи дека се пре...
8 работи заради кои вашите соседи може да ве „замразат“ Можеби не сте свесни, но со некои постапки веројатно предизвикувате да сте им ом...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg