Блогерката со најубав Инстаграм профил живее во празнична бајка (фото)


Блогерката со најубав Инстаграм профил живее во празнична бајка (фото)

Германска блогерка живее во вистинска божиќна бајка, а нејзиниот Инстаграм профил е преплавен со фотки со празнични мотиви.

blogerka-koja-zhivee-vo-bozhikjna-bajka-go-ima-najubaviot-instagram-profil-foto-01.jpg

Оние кои се вљубенички во празничната магија, нема да можат да одолеат на нејзините Инстаграм фотки и ќе посакаат барем на еден ден да „влезат“ во нејзиниот свет.

Од прекрасно украсена елка, новогодишно декорирана спална, пижами и папучи со божиќни мотиви до топли пијалаци во романтична и магична атмосфера и филмски маратони со пријателките – животот на @anna_ix_ изгледа совршено (барем на социјалните мрежи).

Ако ова не ве привлече, следниве фотки ќе ве натераат да ја заследите и да се топите на нејзините фотки кои може да ви послужат и како инспирација за да уживате во секоја сезона.

Девојката која живее во божиќна бајка:

М. M. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Фото предизвик: Летото во дланка Секое лето сме во потрага како да направиме нови, оригинални спомени и фотки кои...
11 фото докази дека луѓето лажат на Инстаграм „Ниту моето тело не е толку секси како на фотките, ниту гратчињата што ги посети...
12 фото докази дека грешиме кога судиме некому според изгледот Таа има прекусо здолниште - сигурно е лоша мајка, тој има тетоважи - сигурно е к...