„Отсекогаш бевме сродни души“: Се запознале на 3 години и оттогаш не се разделиле
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Чувар 22-07-2019
Sales Assistant 22-07-2019


„Отсекогаш бевме сродни души“: Се запознале на 3 години и оттогаш не се разделиле

„Ние сме жив доказ дека може да се вљубите кога сте многу млади и тоа да опстане“, вели вљубениот пар.

otsekogash-bevme-srodni-dushi-se-zapoznale-na-3-godini-i-ottogash-ne-se-razdelile-01.jpg

Метју и Стефани Џорџ од Велика Британија имаат 26 години и се родители на малата Ерика. Тие се запознале на 3-годишна возраст и оттогаш се неразделни. Стапиле во брак 2 децении по запознавањето.

otsekogash-bevme-srodni-dushi-se-zapoznale-na-3-godini-i-ottogash-ne-se-razdelile-03.jpg

Станале најдобри пријатели во градинка, па момче и девојка во училиште, па родители во 2013, па маж и жена во 2016.

otsekogash-bevme-srodni-dushi-se-zapoznale-na-3-godini-i-ottogash-ne-se-razdelile-04.jpg

Парот им се спротивставил на негативните прогнози на сите околу нив кои велеле дека нивната врска нема шанси да опстане од толку млада возраст. Тие ја започнале врската на 13 години.

otsekogash-bevme-srodni-dushi-se-zapoznale-na-3-godini-i-ottogash-ne-se-razdelile-10.jpg

Стефани вели дека уште кога го запознала Метју на 3-годишна возраст знаела дека е специјален и дека со него никогаш нема да ѝ биде здодевно.

Денот кога ја побарал за сопруга вели дека ѝ е најдобриот ден во животот.

otsekogash-bevme-srodni-dushi-se-zapoznale-na-3-godini-i-ottogash-ne-se-razdelile-09.jpg

otsekogash-bevme-srodni-dushi-se-zapoznale-na-3-godini-i-ottogash-ne-se-razdelile-06.jpg

otsekogash-bevme-srodni-dushi-se-zapoznale-na-3-godini-i-ottogash-ne-se-razdelile-08.jpg

otsekogash-bevme-srodni-dushi-se-zapoznale-na-3-godini-i-ottogash-ne-se-razdelile-07.jpg

otsekogash-bevme-srodni-dushi-se-zapoznale-na-3-godini-i-ottogash-ne-se-razdelile-02.jpg

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Одењето на плажа кога сте 20-годишна девојка vs. 39-годишна жена На 39 години: Покрај децата... А да, постоиш и ти. Се соблекуваш. Нема ништо теа...
Се запознале еден ден по раѓањето, а се венчале 30 години подоцна Изгубиле контакт сè до пред 5 години кога една средба се покажала како судбоносн...
Громогласните '20ти години и влијанието на ерата на џезот на денешница... Кога ги гледаме фотографиите и илустрациите од 20-те години, гледаме еден див св...