Низ илустрациите на Паскал: Кога надвор ќе заснежи...
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Komercija 25-05-2019


Низ илустрациите на Паскал: Кога надвор ќе заснежи...

Илустрациите на Паскал во последниве години доживуваат апсолутен успех токму поради тоа што се секојдневни и во нив се препознава секој. Овојпат, ги издвоивме најубавите, снежни моменти.

niz-ilustraciite-na-paskal-koga-nadvor-ke-zasnezi-001.jpg

Снегот обично секоја зима луѓето ги дели на оние кои не се прибираат дома и го користат максимално и оние кои го сакаат, но од дома, со топла шолја чај во рака.

Без оглед на која група припаѓате, Паскал ги има насликано убавините во кои уживаат и двете страни.

Кога надвор ќе заснежи, зимската магија изгледа вака:

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Секојдневни работи кои не знаете дека ги правите погрешно Во секојдневието, многу често знаеме да ги правиме работите на покомплицираниот ...
Цена инбокс, таксисти кои раскажуваат цела биографија – Ситуации кои н... Има ли некои ситуации со кои секојдневно се соочувате во маркет/бутик/ресторан, ...
Најубавите гуми и душеци на вода за „возрасните деца“ (фото) Гумите за во вода веќе не се само помагала за децата, туку се главна атракција з...