Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Возач 08-08-2022
Технолог 08-08-2022
Шивач/ки 08-08-2022


За жените кои немаат идеја: Мажите откриваат какви подароци сакаат

Дали и вие сте од оние жени кои немаат идеја за машки подароци и тоа им е најголема „тортура“?

za-zhenite-koi-nemaat-ideja-mazhite-otkrivaat-kakvi-podaroci-sakaat-01.jpg

Веројатно секојпат кога ќе дојде некој повод за купување машки подарок, немате идеја каков подарок треба да барате.

Доколку ви е тешко секојпат да изберете машки подарок, истражување со мажи ќе ви помогне полесно да го правите тоа во иднина.

Мажите откриваат какви подароци сакаат да добиваат:

Подарок – искуство, наместо некој предмет

za-zhenite-koi-nemaat-ideja-mazhite-otkrivaat-kakvi-podaroci-sakaat-02.jpg

Додатоци за лична нега и убавина (електричен брич, машинка, омилен парфем)

za-zhenite-koi-nemaat-ideja-mazhite-otkrivaat-kakvi-podaroci-sakaat-03.jpg

Додатоци за комфор на работното место или во природа

za-zhenite-koi-nemaat-ideja-mazhite-otkrivaat-kakvi-podaroci-sakaat-04.jpg

Разни гаџети зависно од карактерот (дрон, уреди за велосипед и сл.)

za-zhenite-koi-nemaat-ideja-mazhite-otkrivaat-kakvi-podaroci-sakaat-05.jpg

Корисни додатоци (ранец за лап топ со заштита, ракавици за смарфони)

za-zhenite-koi-nemaat-ideja-mazhite-otkrivaat-kakvi-podaroci-sakaat-06.jpg

Продолжува на следната страна... Би можело да ве интересира:

10 сосема нормални работи за кои мажите не треба да се срамат, низ илустрации И мажите можат да ги следат модните трендови, и мажите можат, но и треба да пома...
Водич за „добри сопруги“ од 1950-та: Не се жалете ако мажот дошол доцна, соблечете му ги чевлите Секогаш имајте подготвена вечера, бидете свежи кога ќе дојде сопругот и поправет...
9 навики на жените на кои мажите се алергични Дотерување како за на бал за кежуал пригода и уште 8 навики на жените на кои маж...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg