Инстаграм е преплавен со „фламинго позата“ - дури и Бијонсе ја обожава


Инстаграм е преплавен со „фламинго позата“ - дури и Бијонсе ја обожава

Додека позирате ќе треба да балансирате на една нога, крајниот ефект дефинитивно е впечатлив.

instagram-e-preplaven-so-flamingo-pozata-duri-i-bijonse-ja-obozhava-01.jpg

Бијонсе дефинтивно е кралица на позирањето. Таа знае како да направи поза и своето тело да го прикаже на најдобар можен начин од вистинскиот агол.

Поп дивата се опседна со фламинго позата, која ја обожаваат и Кендал и Кајли Џенер, Дуа Липа, Џиџи Хадид, Ева Лонгорија и низа други познати дами.

Инстаграм е преплавен од ѕвезди кои позираат на една нога на која им е целата тежина, додека другата им е свиткана во воздух или потпрена на нешто.

Како изгледа хит Инстаграм позата:

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Инстаграм vs. реалност: Искрен приказ колку многу лажеме Не, собата не ни е секогаш средена, не јадеме само здрава храна, не изгледаме бе...
Сон за љубителите на кафе: Инстаграм профили кои треба да ги следите Инстаграм профилите се преплавени со фотки од вкусни кафиња кои изгледаат како в...
86-годишен дедо со најромантичен Инстаграм профил Социјалните мрежи не се резервирани само за младите генерации. Доказ за тоа е 86...

Најчитани неделава