Колку ни се менуваат животот и перспективата за само 100 денови, низ забавни илустрации

kolku-lesno-se-adaptirame-na-se-okolu-nas-niz-zabavni-ilustracii-08.jpg


kolku-lesno-se-adaptirame-na-se-okolu-nas-niz-zabavni-ilustracii-09.jpg

kolku-lesno-se-adaptirame-na-se-okolu-nas-niz-zabavni-ilustracii-10.jpg

kolku-lesno-se-adaptirame-na-se-okolu-nas-niz-zabavni-ilustracii-02.jpg

kolku-lesno-se-adaptirame-na-se-okolu-nas-niz-zabavni-ilustracii-11.jpg

Спирова С. | ЦрнобелоБи можело да ве интересира:

„Целиот гардеробер е само за мене“ – Луѓе споделуваат која е предноста што живеат сами „Кога ќе си дојдам дома, храната што сум ја мислел цел ден ќе ме чека во фрижиде...
Тажната жена последна се смее – Дора Мар, талентирана Југословенка чиј живот за малку ќе го уништел ... На Теодора Марковиќ, ќерката на познатиот хрватски архитект Јосип Марковиќ, изгл...
7 работи за кои не треба да штедите пари (за да не се разочарате од евтината верзија) Залудно потрошените пари се нешто што никој не го сака, па за да не правите двој...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg