„Јас во јавност vs. јас дома“ - докази дека сите девојки имаат фотографија од која се срамат


„Јас во јавност vs. јас дома“ - докази дека сите девојки имаат фотографија од која се срамат

Со подочници, подбрадок, неуредна коса, акни... Девојки се шегуваат на тема својот изглед кога се дома и несредени. Имате ли и вие вакви фотки?

jas-vo-javnost-vs-jas-doma-dokazi-deka-site-devojki-imaat-fotografija-od-koja-se-sramat-01.jpg

На социјалните мрежи сите изгледаме совршено, но како изгледаме на фотките што си ги правиме дома е друга приказна.

Сигурно и вие имате некоја таква во галеријата од која се срамите.

Девојки собраат храброст да ги покажат најлошите фотки од себе:

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

10 докази дека постојат добри луѓе со чисти срца Правите ли мали добри дела секојдневно? Познавате ли личност која поради доброто...
Жените родени во мај полесно стануваат шефови отколку што наоѓаат мажи – што кажува месецот на раѓањ... Жените родени во месецот март се најчувствителни. Жените пак кои слават роденден...
20 работи што треба да си ги кажувате секој ден самите на себе Позитивните мисли многу влијаат на нашата потсвест, затоа секогаш треба да се по...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg