Фотки од луѓе кои живееле со ужасни цимери (од кои ќе се згрозите)

Расипана храна која со денови стои во фрижидерот, влакна во кадата, па дури и на сапунот, куп валкани садови – ова се само дел од проблемите со кои се соочуваат луѓето кои живеат со ужасни цимери.

fotki-od-lugje-koi-zhiveele-so-uzhasni-cimeri-od-koi-kje-se-zgrozite-01.jpg

Воопшто не е лесно да си најдете добар цимер кој, ако ништо друго, барем ќе си го средува сопствениот неред.

Некогаш дури и луѓето кои со години ви биле пријатели се покажуваат како ужасни личности штом почнете да живеете заедно.

Во продолжение неколку фотки од луѓе кои морале да се справуваат со ужасни цимери „од пеколот“:

„Цимерката ги фрла садовите за да не мора да ги мие“.

fotki-od-lugje-koi-zhiveele-so-uzhasni-cimeri-od-koi-kje-se-zgrozite-02.jpg

„Денес се исели цимерот… Дамките на тепихот се од урина од куче“.

fotki-od-lugje-koi-zhiveele-so-uzhasni-cimeri-od-koi-kje-se-zgrozite-03.jpg

„Бањата на мојот цимер“.

fotki-od-lugje-koi-zhiveele-so-uzhasni-cimeri-od-koi-kje-se-zgrozite-04.jpg

„Цимерот ја оставил чешмата да тече за да размрзне месо, па излегол до продавница. Сега собата ми изгледа вака“.

fotki-od-lugje-koi-zhiveele-so-uzhasni-cimeri-od-koi-kje-se-zgrozite-05.jpg

„Многу сакам да живеам со цимер“.

fotki-od-lugje-koi-zhiveele-so-uzhasni-cimeri-od-koi-kje-se-zgrozite-06.jpg

„Хаосот што го направил цимерот додека бев отсутен неколку недели“.

fotki-od-lugje-koi-zhiveele-so-uzhasni-cimeri-od-koi-kje-se-zgrozite-07.jpg

„Му реков на цимерот дека му е ред да купи тоалетна и купи две ролни од најмалата еднослојна тоалетна хартија“.

fotki-od-lugje-koi-zhiveele-so-uzhasni-cimeri-od-koi-kje-se-zgrozite-08.jpg

„Цимерот ми ја искористи омилената ролка како крпа додека правеше скара“.

fotki-od-lugje-koi-zhiveele-so-uzhasni-cimeri-od-koi-kje-se-zgrozite-09.jpg

„Цимерката на една другарка ја чека мајка ѝ да дојде за да ѝ ја среди собата и да ѝ ги измие садовите“.

fotki-od-lugje-koi-zhiveele-so-uzhasni-cimeri-od-koi-kje-se-zgrozite-10.jpg

Продолжува на следната страница...Би можело да ве интересира:

10 луѓе кои не се срамат да кажат како штедат пари дома (и се за пофалба) „Се бањам со обичен тврд сапун, наместо гел за туширање – трае подолго, а ефекто...
11 предмети и продукти за кои вреди да дадете повеќе пари, за да ги избегнете трошоците во иднина Ако сакате да ја промените бојата на косата, многу подобро е да дадете малку пов...
7 работи за кои не треба да штедите пари (за да не се разочарате од евтината верзија) Залудно потрошените пари се нешто што никој не го сака, па за да не правите двој...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg