Предизвик: Имате 10 секунди за да најдете 5 скриени објекти
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


Предизвик: Имате 10 секунди за да најдете 5 скриени објекти

predizvik-imate-10-sekundi-za-da-najdete-5-skrieni-objekti-001.jpg

Во секоја од 5-те слики има по еден различен објект. Но, заради идентичноста на останатите, речиси е невозможно да го воочите.

Вклучете стоперица да брои 10 секунди. За тоа време треба да најдете 5 различни објекти.

Колку ќе пронајдете?

Кликнете на сликите за да го проверите одговорот.

Предизвик: Имате 10 секунди за да најдете 5 скриени објекти
 1. 1.
  Кликни за одговорот
 2. 2.
  Кликни за одговорот
 3. 3.
  Кликни за одговорот
 4. 4.
  Кликни за одговорот
 5. 5.
  Кликни за одговорот

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Колку долго ќе патувате до Марс, ако се движите со брзина на светлинат... Денес имаме малку невообичаено, но секако интересно, прашање. Ќе ви треба малку ...
Колку добро ги познавате правилата за однесување на свадба? Сигурно досега сте биле поканети на многу свадби, без разлика дали кај блиски лу...
Дали имате перверзен ум? Луѓето со безобразен ум секогаш ги гледаат работите на повеќе начини. Веруваат д...