Трик прашање: Колку дупки има маицата?
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Doktor 03-06-2020


Трик прашање: Колку дупки има маицата?

Дали брзо давате одговори? Колку често правите грешка притоа? Дали овојпат ќе размислите добро?

trik-prashanje-kolku-dupki-ima-maicata-01.jpg

Одговорот е на следната страна...Би можело да ве интересира:

Трик прашање: Како се вика 5-тата ќерка? Што мислите кое име го одбрале нејзините родители? Taткото на Марија има 5 ...
Трик прашање за луѓе со кликер Како се снаоѓате во сообраќајот? Колку често полицајците ви пишуваат казни? Дали...
Трик прашање: Колку деца има Дејан? Време е за будење на умот од зимски сон – ве предизвикуваме со трик прашање. ...

Спонзорирани линкови:

Најчитани неделава