Куче доби соба од соништата кога на сопствениците им се родило бебе (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Возач 20-06-2019
Продавач 20-06-2019


Куче доби соба од соништата кога на сопствениците им се родило бебе (фото)

Кога има љубов и креативност, тогаш испаѓаат неверојатни дела како оваа прекрасна мини соба за кучето Моли.

sopstvenicite-na-moli-dobija-bebe-pa-i-napravija-soba-od-sonishtata-foto-01.jpg

Сопствениците на едно кученце со име Моли дознале дека ќе станат родители. И, иако сакале тоа да минува многу време со бебето, сепак одлучиле да му направат простор кој ќе биде само негов.

Па, така неискористениот простор под скалите го заѕидале и на Моли ѝ направиле вистинска мини соба.

Во неа има мала вратичка, мал кауч, слики на ѕидовите, дури и тепих.

Како се одвивал овој одличен проект:

sopstvenicite-na-moli-dobija-bebe-pa-i-napravija-soba-od-sonishtata-foto-02.jpeg

sopstvenicite-na-moli-dobija-bebe-pa-i-napravija-soba-od-sonishtata-foto-02.jpg

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

25 фото докази дека на секое дете му е потребно милениче Иако многумина се скептици, сепак нема ништо поубаво од тоа кога ќе видите како ...
Фото упатство + сите детали кои треба да ги знаете за капењето на ваше... Капењето направете го позитивно искуство за кучето, па нека биде забавно, а вие ...
12 фото докази дека кучето му е најдобар пријател на човекот Оние кои немаат кучиња, можеби се скептични кога ќе слушнат дека тие можат да му...