Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Графичар 08-02-2023
Технолог 08-02-2023


Вежби за затегнати стомачни мускули за кои ви треба само стол

Подготовките за летото започнаа, па така и фитнес еуфоријата завладеа како помеѓу помладите така и кај повозрасните.

koga-solot-ima-poinakva-namena-4-vezbi-za-zategnati-stomachni-muskuli-2.jpg

Доколку немате желба да се гужвате во теретана, а сепак да работите на својата форма ние имаме решение за вас. Сѐ што ви е потребно е малку слободен простор во вашиот дом и еден стол.

Вежбите во продолжение ќе ви помогнат да ги затегнете стомачните мускули на еден брз и едноставен начин.

Одвојте 15 минути од вашето слободно време и грабнете го првиот стол којшто ви се наоѓа по дома, дефинитивно нема да се покаете.

koga-solot-ima-poinakva-namena-4-vezbi-za-zategnati-stomachni-muskuli-3.jpg

koga-solot-ima-poinakva-namena-4-vezbi-za-zategnati-stomachni-muskuli-4.jpg

koga-solot-ima-poinakva-namena-4-vezbi-za-zategnati-stomachni-muskuli-5.jpg

koga-solot-ima-poinakva-namena-4-vezbi-za-zategnati-stomachni-muskuli-6.jpg

С. У. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Како да ја намалите болката во мускулите по тренинг? Немојте секој ден да вежбате со тегови, а по тренингот испијте чаша чоколадно мл...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg