Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Графичар 08-02-2023
Технолог 08-02-2023


Како изгледа еден тренинг на девојката со преку 70 милиони прегледи на YouTube?

Никогаш доста од мотивација за вежбање и згодно тело, нели? А, кој може да ни даде поголема мотивација од згодната Тејана Тејлор, девојката од спотот на песната на Канје Вест - „Fade“?

kako-vezhba-zgodnata-devojka-od-videoto-so-preku-70-milioni-pregledi-na-youtube-01.jpg

Нејзиното фит тело е видено преку 70 милиони пати, колку што изнесува бројот на прегледи на овој спот наYouTube досега.

Тејана е пејачка и актерка која привлече огромно внимание со нејзиниот изглед и интересните танчерски способности кои ги покажа во спотот на Канје.

kako-vezhba-zgodnata-devojka-od-videoto-so-preku-70-milioni-pregledi-na-youtube-02.jpg

Уште откако излезе спотот, сите се прашуваа што прави оваа девојка за да изгледа толку добро. Сигурно вежба секој ден, се храни здраво и е 100% посветена на здрав начин на живот.

Конечно имаме одговор на ова прашање во форма на програма за вежбање која може да следат сите. Програмата се вика Fade2Fit и преку неа ќе успеете да го трансформирате телото за 90 дена.

Потребно е да се придржувате кон планот за тренинзи и исхрана кој го предлага програмата и резултатите ќе ги постигнете за само 3 месеци. Тејана ги одбра сите вежби, а станува збор за динамичен тренинг кој комбинира неколку техники на вежбање, а дополнителна мотивација даваат хитовите во trap ритам на кои вежба и Тејана.

kako-vezhba-zgodnata-devojka-od-videoto-so-preku-70-milioni-pregledi-na-youtube-03.jpg

Пријавувањето е на официјалната веб-страница на програмата, а ако ви треба уште мотивација да го промените досегашниот начин на живот, погледнете го видеото од Fade уште еднаш.

М. В. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Вежби за истегнување кои ќе ве спасат од болки во телото и вкочанетоста заради долго седење Можете значително да ги намалите болките и вкочанетоста во грбот, вратот, нозете...
Како да ја намалите болката во мускулите по тренинг? Немојте секој ден да вежбате со тегови, а по тренингот испијте чаша чоколадно мл...
Најдобрата вежба за топење на целулит на задникот (видео) За оваа вежба не ви е потребна никаква опрема, само легнете на подот и започнете...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg