Како вежба најзгодната мексиканска метео презентерка?


Како вежба најзгодната мексиканска метео презентерка?

Џенет Гарсија води временска прогноза на мексиканска телевизија, но по социјалните мрежи ужива светска слава.

kako-vezba-najzgodnata-meksikanska-meteo-prezenterka-01.jpg

Без оглед на тоа каква информација ќе ви даде, дали ќе имате сончев или дождлив викенд – не е важно. Нејзината убавина хипнотизира да останете пред телевизорот.

kako-vezba-najzgodnata-meksikanska-meteo-prezenterka-02.jpg

Нема дискусија дека Џенет се грижи за својот изглед и вложува во него, а тренинзите се дел од таа грижа.

kako-vezba-najzgodnata-meksikanska-meteo-prezenterka-03.png

На Инстаграм досега има споделено повеќе видеа од тоа како го обликува задникот, струкот и како ги затега нозете.

Па, можеби некоја вежба ќе ви помогне да се подготвите за летово:

 

Never give up 👊🏻

A post shared by Yanet Garcia 🇲🇽 (@iamyanetgarcia) on

 

💪🏻✅🔥

A post shared by Yanet Garcia 🇲🇽 (@iamyanetgarcia) on

 

Just keep going 🔥💪🏻✅

A post shared by Yanet Garcia 🇲🇽 (@iamyanetgarcia) on

 

🔥💪🏻

A post shared by Yanet Garcia 🇲🇽 (@iamyanetgarcia) on

 

just keep going 🔥

A post shared by Yanet Garcia 🇲🇽 (@iamyanetgarcia) on

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Како изгледа еден тренинг на девојката со преку 70 милиони прегледи на YouTube? Никогаш доста од мотивација за вежбање и згодно тело, нели? А, кој може да ни да...
Секси вежби за парови за зацврстување на целото тело Знаеме дека вежбањето и не им е омилена активност на сите. Тешко се наоѓа време,...
12 вежби во планк позиција кои заменуваат цел тренинг на различни справи Ако практикувате вежби во теретана на различни справи и веќе ви станува малку зд...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg