Колку години би ѝ дале на женава? (фото)

Таа без проблем позира во бикини на плажа и тесните фустани се како излиени на неа. Што мислите колку години има оваа русокоса?

kolku-godini-bi-i-dale-na-zhenava-foto-01.jpg

Адриана Миранда од Бразил кај вас ќе побуди восхит и ќе ве натера да си ги подобрите животните навики.

Со правила исхрана и редовни тренинзи таа изгледа многу помладо од што навистина е.

Верувале или не, Миранда има 62 години. Слободно можеме да ја наречеме кралица на фитнесот.

Фотки од инспиративната Адриана:

Уште фотки + видеа како тренира на следната страна...Би можело да ве интересира:

Пред и потоа фото-споредби: Доказ дека здравата исхрана и вежбањето навистина прават чуда Една од најчестите новогодишни одлуки е здрава исхрана, вежбање и ослободување о...
Имала 105kg и била на прагот да добие дијабетес – денес е бодибидерка: „Ослабев 50kg, се чувствувам ... „Успеав да го променам сопствениот живот на подобро и други жени може да го напр...
Инфлуенсерките не се откажуваат од „голите“ бициклистички за во теретана (фото) Фитнес трендовите секојдневно се менуваат и еволуираат, но инфлуенсерките со мес...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg