Како изгледа жената која од 14-годишна возраст крева тегови? (фото)


Како изгледа жената која од 14-годишна возраст крева тегови? (фото)

Наталија Кузнетсова има 27 години, а е професионален бодибилдер закитен со многубројни титули и срушени рекорди. Тренира од својата 14-та година, а нејзиниот изглед е доказ за нејзината опсесија со вежбање.

kako-izgleda-zenata-koja-od-14-godisna-vozrast-kreva-tegovi-001.jpg

Висока е 167 сантиметри, тежи 90 килограми, обемот на нејзиниот бицепс е 48 сантиметри, а на струкот – 76 сантиметри.

Пред да почне да се занимава со кревање на екстремно голема тежина, изгледала вака:

Со нејзиниот необичен изглед денес брои над 400.000 следбеници на Инстаграм, кои можат да ѕирнат во нејзиното секојдневие, нејзините напорни тренинзи, но и приватни патувања и уживања.

За да изгледа поженствено, има направено пластична операција на градите, за која најотворено зборува.

Како изгледа Наталија денес?

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Фото докази дека не мора да држите диети за да бидете згодни Вредностите кои ги покажува вагата, понекогаш не се никако поврзани со резултати...
7 трикови за мотивација за вежбање кога сте депресивни Понекогаш е навистина тешко да се најде мотивација за вежбање, а тоа станува ушт...
41-годишна мајка на две деца вежба помалку, а изгледа подобро отколку ... Која е тајната на нејзиниот младешки изглед? Белинда Нортон вели дека се чувству...