Како изгледа жената која од 14-годишна возраст крева тегови? (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Возач 20-05-2019
Продавач 20-05-2019


Како изгледа жената која од 14-годишна возраст крева тегови? (фото)

Наталија Кузнетсова има 27 години, а е професионален бодибилдер закитен со многубројни титули и срушени рекорди. Тренира од својата 14-та година, а нејзиниот изглед е доказ за нејзината опсесија со вежбање.

kako-izgleda-zenata-koja-od-14-godisna-vozrast-kreva-tegovi-001.jpg

Висока е 167 сантиметри, тежи 90 килограми, обемот на нејзиниот бицепс е 48 сантиметри, а на струкот – 76 сантиметри.

Пред да почне да се занимава со кревање на екстремно голема тежина, изгледала вака:

Со нејзиниот необичен изглед денес брои над 400.000 следбеници на Инстаграм, кои можат да ѕирнат во нејзиното секојдневие, нејзините напорни тренинзи, но и приватни патувања и уживања.

За да изгледа поженствено, има направено пластична операција на градите, за која најотворено зборува.

Како изгледа Наталија денес?

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

7 трикови за мотивација за вежбање кога сте депресивни Понекогаш е навистина тешко да се најде мотивација за вежбање, а тоа станува ушт...
10 работи за вашиот фит изглед кои може да почнете да ги правите ведна... За да бидете фит не мора да значи дека мора да одите во теретана и да правите те...
41-годишна мајка на две деца вежба помалку, а изгледа подобро отколку ... Која е тајната на нејзиниот младешки изглед? Белинда Нортон вели дека се чувству...