Во последен момент: 50 идеи за фризура, совршени за пролетна свадба
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Software Engineer 13-03-2018
Продавач 20-03-2018


Во последен момент: 50 идеи за фризура, совршени за пролетна свадба

50-idei-za-vo-posleden-moment-frizura-sovrsheni-za-proletna-svadba-01.jpg

Покрај изборот на соодветен фустан и чевли, изгледот не би бил комплетиран, ако не ја одберете и совршената фризура.

Но, секако, тешко е веднаш да одлучите како сакате да ви биде средена косата.

Пунџа? Плетенка? Нешто во бохо стил? Класично?

Ние ќе ви дадеме 50 идеи од кои можете да одберете нешто за да изгледате прекрасно на свадбата:  

Н. Г. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Корисни подароци за Младенци Младенци е празник со многу обичаи кои имаат за цел да симболизираат долг, среќе...
Идеи за свадбени декорации за сите љубители на рустичен амбиент Секој сака денот на свадбата да му биде посебен и направен по свој вкус без нико...
Што треба да знаете ако бидете бремена невеста? Ако планирате свадба додека сте бремени, сигурно имате поголеми и поразлични про...