Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Возач 29-09-2023


Секс поза „шампањ соба“, соодветна и за во просторија без кревет (18+)

Жената ја води динамиката, но и мажот помага. Може да се изведе дури и на столче или на скали...

seks-poza-shampanj-soba-soodvetena-i-za-vo-soba-bez-krevet-18-01.jpg

Магијата на секс позата „шампањ соба“ е во можноста за најразлични варијации.

Соодветна е да се изведе на креветот во спалната соба, кога мажот е седнат на работ од креветот, а жената кај него во скут, но соодветна е и за во просторија, каде воопшто нема кревет.

seks-poza-shampanj-soba-soodvetena-i-za-vo-soba-bez-krevet-18-02.jpg

Може да се изведе на столче, скали, па дури и на некој предмет од домаќинството како машина за перење облека, се разбира, ако не ви е страв дека ќе ја оштетите.

seks-poza-shampanj-soba-soodvetena-i-za-vo-soba-bez-krevet-18-04_copy_copy.jpg

Ова е софистицирана поза и забавна, која ќе донесе врвна забава кај двајцата партнери.

seks-poza-shampanj-soba-soodvetena-i-za-vo-soba-bez-krevet-18-03.jpg

Жената е поактивна, а задоволството е како кога пукате шише шампањ.

seks-poza-shampanj-soba-soodvetena-i-za-vo-soba-bez-krevet-18-05.jpg

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

3 секс пози за сите жени кои имаат болки во грбот (18+) Секс поза „лажичка“: Ова е најнежната поза за сите кои патат од болки во грбот. ...
Исповед: „Маж ми носи непознати мажи дома и ме тера да имам секс со нив“ (18+) „Првиот пат прифатив само затоа што сакав мојот сопруг да биде среќен. Мислев де...
Што сакаат мажите постари од 40 години во сексот? (18+) Мажите над 40 години признаваат дека ги возбудува кога жената ќе облече нешто од...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg