Жешки секс пози кои треба да ги предложи секој маж
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Столар 22-04-2018
Столар 21-04-2018


Жешки секс пози кои треба да ги предложи секој маж

На секој му треба по малку експериментирање во креветот. Дури и кога нешто се чини или е тешко за изведување, понекогаш вреди да се проба.

5-zeshki-pozi-koi-treba-da-gi-predlozi-sekoj-maz-01.jpg

А, овие пози посебно ќе им се допаднат на мажите:

1. Водопад

Добивки: Наплив на крв во главата

Индекс на жештина: 5 ѕвезди

5-zeshki-pozi-koi-treba-da-gi-predlozi-sekoj-maz-1.png

2. Спакуван подарок

Добивки: Позиција во која се релаксирате, а интимноста е зголемена

Индекс на жештина: 2 ѕвезди

5-zeshki-pozi-koi-treba-da-gi-predlozi-sekoj-maz2.png

3. Во лице

Добивки: Удобна поза за дамата, еротско искуство за вас

Индекс на жештина: 3 ѕвезди

5-zeshki-pozi-koi-treba-da-gi-predlozi-sekoj-maz-3.png

4. Фузија

Добивки: Побрзи оргазми за неа, полесни движења

Индекс на жештина: 5 ѕвезди

5-zeshki-pozi-koi-treba-da-gi-predlozi-sekoj-maz-4.png

5. Снежен ангел

Добивки: Таа може да гледа директно во вашиот алат.

Индекс на жештина: 4 ѕвезди

5-zeshki-pozi-koi-treba-da-gi-predlozi-sekoj-maz-5.png

Н. Г. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

10 работи кои ако партнерот ги кажува за жената, засекогаш ќе остане с... Ако таа е неговата втора половина во секој поглед и прави да се чувствува целосн...
10 работи кои жените не ги поднесуваат кај мажите Веќе сме свесни дека стриите, целулитот, темниот кармин или вештачките трепки нè...
9 невистини за жените во кои мажите сè уште упорно веруваат Во сложениот свет на машко-женските односи сè уште се бориме со одредени стереот...