Фото-водич: 4 идеални положби за секс во базен (18+)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


Фото-водич: 4 идеални положби за секс во базен (18+)

Летово очигледно нема да видиме многу одмор, но доколку се најдете на локација која вклучува базен и малку интимност (односно никој во близина), одморот може да станете многу повозбудлив и позабавен.

4-idealni-polozbi-za-seks-vo-bazen-01.jpg

Особено со овие 4 предлози кои ги опфаќаат идеалните положби за секс во базен. Сте испробале некоја досега?

4-idealni-polozbi-za-seks-vo-bazen (4).jpg

4-idealni-polozbi-za-seks-vo-bazen (3).jpg

4-idealni-polozbi-za-seks-vo-bazen (2).jpg

4-idealni-polozbi-za-seks-vo-bazen (1).jpg

(О)Милена | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Никој не е толку зафатен – ако те сака, ќе најде време за тебе и точка Не ви треба маж кој постојано ви дава оправдувања: „Уморен сум“, „Имав работа де...
Најчести грешки поради кои жените ги пропуштаат добрите момци Жените најчесто се жалат дека не можат да најдат нормално момче и се прашуваат к...
6 работи кои ќе ги научите за вашето момче на првиот заеднички одмор За многу парови летото значи дека е време за голем чекор во врската, првиот заед...