Женски фото-водич за жежок оргазам: 6 одлични пози за самозадоволување (18+)


Женски фото-водич за жежок оргазам: 6 одлични пози за самозадоволување (18+)

Пред да успее некој друг да ве задоволи, мора да знаете како сами да го сторите тоа и да откриете што точно ве возбудува.

Zenski-foto-vodic-za-zezok-orgazam-01.jpg

Преку овој прецизен и самообјаснувачки фото-водич наменет за жените можете да испробате повеќе различни положби за самозадоволување.

А може да ги извежбате и пред партнерот или да му покажете „што сте научиле“.

Додека надвор температурите паѓаат, во спалната соба нека растат:

Zenski-foto-vodic-za-zezok-orgazam (4).jpg

Zenski-foto-vodic-za-zezok-orgazam (3).jpg

Zenski-foto-vodic-za-zezok-orgazam (5).jpg

Zenski-foto-vodic-za-zezok-orgazam (2).jpg

Zenski-foto-vodic-za-zezok-orgazam (1).jpg

Zenski-foto-vodic-za-zezok-orgazam (6).jpg

(О)Милена | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Што треба да знаете пред да се заљубите во разведен маж? Пред да се впуштите во врска со разведен маж, добро би било да дознаете нешто по...
Фото споредби на вљубени парови на почетокот од врската и сега Вљубените парови растат заедно, се менуваат, создаваат семејства... Убавината на...
Жените кои веруваат во овие лаги – најтешко ќе најдат партнер Три совети, коишто важат за ултимативни љубовни правила, можно е да ви го уништа...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg