Ќе ви бидат од корист: 10 одлични секс пози за мажи кои не се надарени (18+)


Ќе ви бидат од корист: 10 одлични секс пози за мажи кои не се надарени (18+)

Реалноста е дека не секој е „надарен“ во поглед на својата машкост. Но, тоа не значи дека не може да се ужива во добриот секс и да се постигне врвно задоволство кај двајцата партнери.

kje-vi-bidat-od-korist-10-odlichni-seks-pozi-za-mazhi-koi-ne-se-nadareni-18-01.jpg

Постојат многу пози кои ќе предизвикаат квалитетно сексуално уживање, дури и кога партнерот има пенис со просечна или мала должина.

Визуелен водич низ 10 секс пози:

10-odlicni-sex-polozbi-za-mazi-so-mal-penis (10).jpg

10-odlicni-sex-polozbi-za-mazi-so-mal-penis (9).jpg

10-odlicni-sex-polozbi-za-mazi-so-mal-penis (8).jpg

10-odlicni-sex-polozbi-za-mazi-so-mal-penis (7).jpg

10-odlicni-sex-polozbi-za-mazi-so-mal-penis (6).jpg

10-odlicni-sex-polozbi-za-mazi-so-mal-penis (5).jpg

10-odlicni-sex-polozbi-za-mazi-so-mal-penis (4).jpg

10-odlicni-sex-polozbi-za-mazi-so-mal-penis (3).jpg

10-odlicni-sex-polozbi-za-mazi-so-mal-penis (2).jpg

10-odlicni-sex-polozbi-za-mazi-so-mal-penis (1).jpg

(О)Милена | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Секс позата „орел“ носи најголема возбуда во спалната соба - како изгледа? Со мала варијација од мисионерската секс поза ја добивате позата „орел“. Не...
8 секс игри за кога ви е здодевно дома (18+) Од игра на контрола до ден за голотија, идеи како да ја вратите изгубената сексу...
3 секс пози за безбеден секс со маски (18+) Сега не е време за нов љубовен партнер, но доколку се одлучите за таков чекор, п...

Најчитани неделава