„Не се движете пребрзо“: Мажи даваат искрени совети за жените кога се во каубојската секс поза (18+) - Results from #1


„Не се движете пребрзо“: Мажи даваат искрени совети за жените кога се во каубојската секс поза (18+)

„Иако вам ви е доволно само да се лизгате напред назад со колковите, за мажите често е потребно некое екстра движење. Но, кога се кревате нагоре и спуштате внимавајте да не му го повредите пенисот на партнерот и да ја прекинете ерекцијата.“

„Без разлика како и да мислите дека изгледате, не треба да се оптоварувате со тоа. Нам ни се допаѓа и мислиме дека сте секси.“

ne-dvizhete-se-prebrzo-mazhi-davaat-iskreni-soveti-za-zhenite-koga-se-vo-kaubojskata-seks-poza-04.jpg

„Гледањето и слушањето како испуштате звуци на задоволство е повозбудливо од што било друго.“

„Фокусирајте се на сопственото задоволство. Нам едноставно ни е мило што сме под вас.“

ne-dvizhete-se-prebrzo-mazhi-davaat-iskreni-soveti-za-zhenite-koga-se-vo-kaubojskata-seks-poza-05.jpg

С. С. | ЦрнобелоБи можело да ве интересира:

Секс позата „орел“ носи најголема возбуда во спалната соба - како изгледа? Со мала варијација од мисионерската секс поза ја добивате позата „орел“. Не...
8 секс игри за кога ви е здодевно дома (18+) Од игра на контрола до ден за голотија, идеи како да ја вратите изгубената сексу...
5 пози за оние кои се многу мрзеливи, но сепак сакаат секс (18+) Од секс позата „љубовна прегратка“ до позата „лажичка“, кои секс пози се совршен...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg