5 пози за оние кои се многу мрзеливи, но сепак сакаат секс (18+)


5 пози за оние кои се многу мрзеливи, но сепак сакаат секс (18+)

Од секс позата „љубовна прегратка“ до позата „лажичка“, кои секс пози се совршени за деновите кога едноставно немате енергија, а сакате да имате секс?

5-seks-pozi-za-onie-koi-se-mnogu-mrzelivi-no-sepak-sakaat-seks-18-01.jpg

Се случува да сакате да имате секс, но се чувствувате прегорени и комплетно безенергични. Станувате рано, работите многу и едноставно немате сила.

Сепак, и за таквите денови има решение.

Постојат секс пози за кои не ви е потребено многу физички напор.

Секс пози за оние кои се многу мрзеливи, но сепак сакаат секс:

Забава без соблекување

5-seks-pozi-za-onie-koi-se-mnogu-mrzelivi-no-sepak-sakaat-seks-18-03.jpg

Љубовна прегратка

5-seks-pozi-za-onie-koi-se-mnogu-mrzelivi-no-sepak-sakaat-seks-18-02.jpg

Поза лажичка

5-seks-pozi-za-onie-koi-se-mnogu-mrzelivi-no-sepak-sakaat-seks-18-04.jpg

Рачно задоволство

5-seks-pozi-za-onie-koi-se-mnogu-mrzelivi-no-sepak-sakaat-seks-18-05.jpg

На колена под чуден агол

5-seks-pozi-za-onie-koi-se-mnogu-mrzelivi-no-sepak-sakaat-seks-18-06.jpg

Прочитајте и „Само сакав да легнам да спијам“: Искрени исповеди на мажи зошто одглумиле оргазам

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Секс позата „орел“ носи најголема возбуда во спалната соба - како изгледа? Со мала варијација од мисионерската секс поза ја добивате позата „орел“. Не...
3 секс пози за безбеден секс со маски (18+) Сега не е време за нов љубовен партнер, но доколку се одлучите за таков чекор, п...
Денот по утрото се познава: 5 секс пози за утрински секс за викенд (18+) Велат дека денот по утрото се познава. А, сигурни сме дека нема подобар почеток ...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg