10 одлични секс пози за паровите со вишок килограми (18+)


10 одлични секс пози за паровите со вишок килограми (18+)

Само затоа што се борите со неколку килограми плус, не значи дека сексот не може да биде возбудлив, исполнет со страст и кулминација.

10-odlicni-seks-pozi-za-visok-kilogrami-01.jpg

Погледнете ги следните 10 идеи за сексуални положби кои дефинитивно ќе го зачинат вашиот интимен живот и ќе ви докажат дека без оглед на бројот на килограми или изгледот, секој може да ужива во сексуалниот однос доколку се опушти и има желба:

10-odlicni-seks-pozi-za-buckovci (11).jpg

10-odlicni-seks-pozi-za-buckovci (10).jpg

10-odlicni-seks-pozi-za-buckovci (9).jpg

10-odlicni-seks-pozi-za-buckovci (8).jpg

10-odlicni-seks-pozi-za-buckovci (7).jpg

10-odlicni-seks-pozi-za-buckovci (5).jpg

10-odlicni-seks-pozi-za-buckovci (4).jpg

10-odlicni-seks-pozi-za-buckovci (3).jpg

10-odlicni-seks-pozi-za-buckovci (2).jpg

10-odlicni-seks-pozi-za-buckovci (1).jpg

(О)Милена | Црнобело

Би можело да ве интересира:

11 работи за кои жените копнеат во сексот Добра комуникација и заинтересираност од страна на партнерот дали сѐ е во ред пр...
7 секс пози за фит парови Како да ги зачините стандардните секс пози и да внесете нова енергија во сексуал...
18 идеи за зимски љубовни состаноци Зимата е прекрасен период за сите заљубени парови кои може да уживаат под топло ...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg