Фустани со џебови - совршен избор за излегување преку ден (фото)

Сакате да излезете на брзина од дома, а не знаете што да облечете? Нема ништо полесно – изберете фустан со џебови, кој е вистински тренд оваа сезона пролет/лето 2023.

fustani-so-djebovi-sovrshen-izbor-za-izleguvanje-preku-den-01_copy.jpg

Спортски или класични, фустаните со џебови се одличен избор за излегување преку ден.

Можете да ги комбинирате како сакате - со патики, сандали или со високи потпетици. На ова додадете само малку накит, соодветна чанта и подготвени сте за излегување.

Фустаните со џебови се еден од најголемите трендови на Пинтерест оваа пролет:

А. Ј. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Како да ги комбинирате фустаните со животински принт за да не бидете нападни? Ако сакате сите очи да бидат вперени во вас, никогаш нема да погрешите со животи...
Облека со натпис и уште 4 работи кои елегантните дами не ги носат Маички со име на град: Овие маички знаат да бидат испишани со имињата на го...
Луксузен фустан со 1.350 пердуви за ѕвездата на шоуто „Dubai Bling“, од нашиот дизајнер Златко Јован... „Мене ми беше замислен во боја на лаванда, но Фархана Боди се реши за кралско си...
Црвена како цреша – Како Македонките ја носат бојата што е вистински тренд оваа есен? Црвени усни со боја на цреша, црвени нокти, црвени чанти, фустани и чизми… Ова е...
6 модни грешки поради кои и дамите со стил изгледаат несредено во постудените месеци Џемпери со дебели хоризонтални линии, кадифени фустани што ја следат линијата на...
13 модни трендови за пролет 2023 (директно од модните писти) Хит бои за пролет 2023 година ќе бидат виолетова, црвена и жолта во нијанса на л...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg