Романтична пролет со Cheek by Lisca
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


Романтична пролет со Cheek by Lisca

Сé околу нас се буди,не галат првите топли сончеви зраци. Оваа пролет во колекцијата Cheek by Lisca ќе најдете романтични цветни модели во разиграни бои,модели со животински принт во пастелни бои, дополнети со чипка и тул со долготрајна мекост и удобност.

romanticna-prolet-so-cheek-by-lisca-1.jpg

Воодушевува push up градникот Miss Seduce,без жичана подршка кој допринесува за прекрасно деколте со чипкаст детал на прерамките во грбниот дел.

Долната облека е прекрасно дополнета со лесни маици, пижами и ноќници кои модните трендсетерки од пријатната ноќ ќе ги однесат во ново утро.

romanticna-prolet-so-cheek-by-lisca-2.jpg

romanticna-prolet-so-cheek-by-lisca-3.jpg

romanticna-prolet-so-cheek-by-lisca-4.jpg

www.lisca.mk

Би можело да ве интересира:

5 модели на чизми кои секоја жена ги посакува оваа есен Трикот во создавањето на перфектен избор на гардероба е во совладувањето на осно...
Дебели топли чорапи – задолжително парче за студените зимски денови (ф... Зарем има нешто поубаво од шолја топол чај, книга, камин и топли чорапи на нозет...
10 бои кои секоја жена треба да ги има во гардероберот за есен 2017 Eсента е на прагот, па вистинско време е да видиме кои се најпосакуваните нијанс...